Medijska skupina na fotografskoj radionici

Autor: Sanja Posavec, 19. 9. 2016.

S tikvama u Krapje

Učenici medijske grupe ove subote 17. 9. 2016. godine sudjelovali su u jednodnevnoj radionici s temom „Svjetlo“, u Krapju, selu graditeljske baštine u Lonjskom polju, u sklopu manifestacije Dani europske baštine u Krapju. Radionica je obuhvatila snimanja digitalnim fotoaparatom, modeliranje bundeva i izložbu Bundeva - svjetlosne instalacije.

Dan je bio sunčan i pun događanja pa su učenici u svojim kadrovima ulovili razne oblike bundeva, posebno zanimljivu arhitekturu Krapja kao i njihove običaje i narodne nošnje.

U Krapje su išli: Doroteja Lisjak, Marta Novak, Tihana Lozer i Fran Glad, u pratnji učiteljice Ive Mihalic Krčmar. (IMK)

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr