Centar za kulturu Čakovec

Autor: Sanja Posavec, 31. 10. 2016.

"Naša Seve" na 8. Festivalu o pravima djece

Uz smotru, reviju i mnoge druge festivale, film naših filmašica „Naša Seve“ bio je prikazan na 8. Festivalu o pravima djece. Festival je održan 25. 10. u Centru za kulturu u Čakovcu. Naše filmašice su pratili učiteljica Nikolina Hampamer, psihologinja Magdalena Lipić i učitelj Božidar Vadlja, ujedno i mentor zvijezde filma Severine Lajtman, koja je također bila s njima.

Iz Čakovca i okolice bilo su prikazana čak četiri filma od ukupno 12. Filmove koje su napravile dječje ruke pogledalo je više od 6.000 djece i mladih. Želimo im još puno uspjeha i da naprave još mnogo filmova! (Mia Vugrinec)

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr