SOVA

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 20. 12. 2016.

Uključi se i ti, nemoj samo čekati

Sobočka organizacija volontiranja ili SOVA, volonteri Osnovne škole Tomaša Goričanca, privela je kraju prvi dio akcije „Uključi se i ti, nemoj samo čekati“. Navedena akcija je skupljanja čepova te je podijeljena je u dva ciklusa.

Prvi je završio 16.12.2016., a drugi počinje 16.1.2017. i traje do 2.6.2017. Dosad je skupljeno oko 125 kilograma plastičnih čepova, a kako su volonteri svaki petak marljivo vagali i bilježili podatke o skupljanju, možemo objaviti i rezultate koji je razred skupio najviše.

Najhumaniji razred, razred koji se dokazao i pokazao kako se može kad se hoće, je 2.b s razrednicom Jasminkom Drabić. Volonteri su uz pomoć sponzora Perutnine Pipo iz Čakovca osigurali prigodne darove za učenike u najhumanijem razredu, jer ''kaže se da bi nešto dobio, moraš i dati''. Dobro se dobrim vraća…

Posebno hvala 2.b, a ostalim razredima neka to bude motivacija za veći entuzijazam i više prikupljenih čepova u drugom ciklusu skupljanja.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr