UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE POZIV NA RODITELJSKI SASTANAK

Autor: Josip Šipek, 6. 2. 2017.

UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

⸞   POZIV NA RODITELJSKI SASTANAK  ⸞

Pozivaju se roditelji djece dorasle za upis u 1. razred osnovne škole u šk. god. 2017./2018.  da dođu na roditeljski sastanak koji će se održati 16. veljače 2017. god. u 17.00 sati u OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica.

U prvi razred upisuju se djeca rođena u razdoblju  od 1. travnja 2010.god. do 31. ožujka 2011.god., kao i djeca kojoj je u prethodnoj školskoj godini odgođen upis ili su privremeno oslobođena od školovanja ili iz drugih razloga nisu upisana u osnovnu školu, a školski su obveznici.

Na roditeljskom sastanku vršit će se predbilježbe za upis. Potrebno je donijeti OIB i JMBG djeteta.

Dnevni red:

Upoznavanje s procedurom upisa
Spremnost za školu

Sastanak će voditi stručne suradnice škole:

Erminija Bektešević, pedagoginja

Magdalena Lipić, psihologinja

Bojana Kolarić, logopedica

Predviđeno vrijeme trajanja: 60 minuta

U prilogu se nalazi Plan upisa djece u prvi razred, Upisna područja u Međimurskoj županiji (Mreža škola) teRaspored roditeljskih sastanaka radi upisa u prvi razred.

Ravnateljica škole:

Đurđa Horvat, prof.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr