FTIČI - rukomet

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 22. 3. 2017.

Kvalifikacije za Županijsko prvenstvo u rukometu

Danas su u našoj školi održane kvalifikacije za Županijsko prvenstvo u rukometu.

Naša odlična ekipa pod vodstvom učiteljice Manuele Stričak i Frana Kocijana osvojila je drugo mjesto i plasirala se u finale koje će se održati u Prelogu 10.4.
Na natjecanju su sudjelovale ekipe iz osnovnih škola Sveti Martin na Muri i II. OŠ Čakovec.
Naši rukometaši su: Samuel Taradi, Blažona Josip, Vlašić Petar, Vurušić Mihael, Blažinčić Sebastijan, Farkaš Lovro, Šoštarić Patrik, Dodlek Patrik, Goričanec Ivan, Šegović Luka, Juras Roko, Hadeljan Lovro, Juras Noah, a pripremala ih je učiteljica Dora Puklek.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr