Terenska nastava

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 5. 9. 2017.

Obavijest o odabiru najpovoljnije ponude

za terensku nastavu učenika šestih razreda u PP Medvednicu

Dana, 22.8.2017. godine upućeni su javni upiti turističkim agencijama za prikupljanje  ponuda za terensku nastavu učenika šestih  razreda.

Nakon pristigle tri ponude dana, 4.9.2017. u prostorijama OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica s početkom u 16,30 sati održan je roditeljski sastanak učenika šestih razreda zbog odabira najpovoljnije ponude.

Nakon prezentacije ponuda i  glasovanja odlučeno je da se prihvati ponuda za terensku nastavu učenika šestih razreda u PP Medvednica turističke agencije RUDI travel iz Čakovca u iznosu od 143,00 kuna.

O rezultatima  o odabiru najpovoljnije ponude bit će obaviještene turističke agencije  putem e-maila i ostali objavom na web stranici Škole.

Ravnateljica škole:

Đurđa Horvat, prof.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr