Trening životnih vještina

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 5. 9. 2017.

Znaš li?

U suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo Međimurske županije i Povjerenstvom za suzbijanje zlouporabe opojnih droga Međimurske županije i Školskim preventivnim programom koji se provodio u svim četvrtim razredima OŠ Međimurske županije, proveden je projekt TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA.

Cilj programa je bio smanjenje učestalosti i intenziteta konzumiranja sredstava ovisnosti, kao i odgoda prvog konzumiranja. Jedna od tema obrađenih na satovima razrednika bilo je pušenje.
U svibnju 2017. učenici 4.a sa svojom učiteljicom Štefanijom Hajdarović snimili su pjesmu pod nazivom "Znaš li?". Spot je izradila medijska grupa sa učiteljicama Nikolinom Hampamer i Ivom Mihalic Krčmar. Spot možete vidjeti klikom na link.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr