Međunarodni dan životinja

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 4. 10. 2017.

Humanitarni koncert: Mi smo njihov glas

"Mi smo njihov glas" humanitarni je koncert u organizaciji Skloništa za napuštene životinje "Prijatelji" i Termi Sveti Martin. Cilj je prikupiti dodatna sredstva za zbrinjavanje i liječenje više od 400 pasa koji se trenutačno nalaze u Skloništu, a veliki broj njih, na žalost, sigurnost Skloništa tek mora dočekati.

"Prijatelji" se svakodnevno suočavaju s prevelikim brojem pasa kojima je potrebna njihova intervencija, a sve zbog nemarnosti ili neznanja čovjeka. Zato je vrijeme da damo svoj doprinos svim napuštenim četveronožnim dušama, a ljudima koji neumorno brinu o njima barem malo olakšamo nimalo lak posao.

Koncert će se održati na Svjetski dan zaštite životinja, 4. listopada, u Centru za kulturu Čakovec s početkom u 19:30 sati, a ulaznice po cijeni od 60 kuna možete nabaviti u Centru za kulturu Čakovec, poklon dućanu "Pinklec" u Termama Sveti Martin te uredu Turističke zajednice Sveti Martin na Muri. Mala napomena, karte od koncerta sačuvajte, jer s njima dobivate i besplatno kupanje u Termama Sveti Martin!

Zvijezda večeri je Neno Belan, a pridružit će mu se i natjecatelji prošlogodišnjeg TV showa The Voice: Marin Jurić Ćivro, Dino Purić, Mahir Maki Kapetovanović, Vjekoslav Ključarić, Vedran Ljubenko, Eni Jurišić, Elena Stela, Iva Gortan, Jure Brkljača, Antonela Đinđić te profesor glazbe Damir Rodiger koji će im biti u pratnji sa svojim bendom.

U četvrtak od 11 do 12 sati u samom skloništu organiziramo vaše posjete. Dođite, ponesite neku hranu za pse ili potrebe našeg skloništa.

Dočekat će vas natjecatelji prošlogodišnjeg TV showa The Voice te dijeliti autograme. Ujedno bismo otvorili novo dvorište za djecu u kojem mogu prošetati pse ili se poigrati sa štencima.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr