Danas su nas posjetili Denis i Albina…

Autor: Magdalena Lipić, 12. 3. 2018.

Danas su nas posjetili Denis i Albina…

U ponedjeljak, 12.3.2018., posjetili su nas Denis i Albina, predstavnici Hrvatskog saveza udruga za mlade i studente s invaliditetom “SUMSI”.  S učenicima petih razreda održali su radionicu „Iskustvom i znanjem do jednakosti“  kako bi ih upoznali s načinom i specifičnostima života osoba s invaliditetom.

Naučili smo koja pomagala koriste osobama s invaliditetom, kako im pristupiti, kako im pomoći.

Čuli smo kako slijepe osobe sanjaju, kako prepoznaju hranu, kako izgledaju kuhinje za osobe u invalidskim kolicima i još mnogo korisnih i zanimljivih informacija.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr