Likovni natječaj

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 8. 5. 2018.

Druga nagrada za Deju Martan

Hrvatska vatrogasna zajednica raspisala je u šk. god. 2017./2018. likovni, literarni i foto natječaj sa svrhom popularizacije vatrogastva među mladima te podizanja svijesti u zaštiti od požara.

Natječaj se provodio u sljedećim kategorijama:

• likovni radovi djece predškolskog uzrasta
  • likovni radovi učenika od 1. do 8. razreda osnovne škole
  • literarni radovi učenika od 4. do 8. razreda osnovne škole
  • foto natječaj učenika srednjih škola

Teme svih radova vezane su uz vatrogastvo i zaštitu od požara.

U kategoriji likovnih radova učenika od 1. do 8 razreda osnovnih škola 2. mjesto osvojila je Deja Martan, učenica 2. razreda OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica. Njezina mentorica je učiteljica RN Ljiljana Rinkovec.

Deja je svoju nagradu primila 3. svibnja 2018. u Otočcu gdje je u Pučkom otvorenom učilištu Otočac održana sjednica Skupštine Hrvatske vatrogasne zajednice.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr