Županijsko natjecanje ŠSD osnovnih i srednjih škola Međimurja u krosu

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 24. 10. 2019.

Naši učenici izvanredni, osvojili brončanu medalju, a učenik Tino Švenda bio prvi u kategoriji 5. i 6. razreda

U četvrtak, 24.10.2019. na terenima uz Muru u Podturnu održalo  se Županijsko prvenstvo u krosu za reprezentacije osnovnih i srednjih škola Međimurja. Nastupilo je nešto manje od 300 trkača iz 18 osnovnih i 7 srednjih škola Međimurja.

Naši učenici ŠSD Ftiči nastupili su u kategorijama:

5. i 6. razred učenici:

Tino Švenda - izvanrednim nastupom osvojio 1. mjesto, Romeo Horvat -  3. mjesto, Tin Horvat - 42. mjesto i David Žinić - 50. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojili su 3. mjesto.

5. i 6. razred učenice:

Ela Grašić - 11. mjesto, Tiana Režek - 23. mjesto, Paulina Cirkvenčić - 24. mjesto i Sara Camatta - 51. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojile su 6. mjesto.

7. i 8. razred učenici:

Noah Juras - 12. mjesto,  Marko Toplek - 15. mjesto, Leo Martinec - 17. mjesto, Lovro Hadeljan - 57. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojili su 4. mjesto.

7. i 8. razred učenice:

Ana Goričanec - 3. mjesto,  Marta Žulić - 21. mjesto, Petra Balog - 24. mjesto, Ana Horvat - 27. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojile su 4. mjesto.

Voditelj ekipe: Dora Puklek, prof.

LINK na slike!

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr