IZUMIR – MOJ IZUM ZA MIR

Autor: Željka Štampar Zamuda, 19. 1. 2020.

Stručna komisija „Parka znanosti“ je u kategoriji od 1. do 4. razreda odabrala najboljima čak 5 radova učenica 4. a razreda OŠ TomašaGoričanca Mala Subotica.

Prvo mjesto osvajaju: Julija Juras, Helena Marčec,  MiaMedvedec, Neva Novak te Marta Škvorc predvođene mentoricom Ljiljanom Rinkovec.

Park znanosti iz Oroslavja organizirao je povodom Svjetskog dana znanosti za mir i razvoj likovni natječaj na temu „Izumir – moj izum za mir“.

Natječaj je bio otvoren od 10. listopada do 12. prosinca 2019.

Ovih dana stigli su rezultati natječaja. Na natječaj je bilo prijavljeno 956 radova, najviše u kategoriji učenika od 1. do 4. razreda, čak 673 rada.

Njihovi radovi bit će izloženi na prigodnoj izložbi u Parku znanosti.

Osim toga, učenice su veoma ponosne na nagradu koju su osvojile, a  to je besplatan posjet cijelog svog razreda Parku znanosti. Posjet će se realizirati u proljetnim mjesecima. Svi se nadaju lijepom provodu u Parku znanosti - gdje je znanost zabava.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr