UPISI U PRVI RAZRED

Autor: Magdalena Lipić, 5. 2. 2020.

POZIV NA RODITELJSKI SASTANAK

⸞  UPISI U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE  ⸞

Roditeljski  sastanak  za  roditelje djece dorasle za upis u 1. razred osnovne škole u šk. god. 2020./2021.  održat će se u četvrtak, 20. veljače 2020. god.,  u 17:00 sati u OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica.

U prvi razred upisuju se djeca rođena u razdoblju  od 1. travnja 2013.god. do 31.ožujka 2014.god., kao i djeca kojoj je u prethodnoj školskoj godini odgođen upis ili su privremeno oslobođena od školovanja ili iz drugih razloga nisu upisana u osnovnu školu, a školski su obveznici.

Na roditeljskom sastanku vršit će se predbilježbe za upis. Potrebno je donijeti OIB i JMBG djeteta.

Dnevni red:

1. Upoznavanje s procedurom upisa
  2. Spremnost za školu

Sastanak će voditi stručne suradnice škole.

Predviđeno vrijeme trajanja: 60 minuta

Ravnateljica škole:

Đurđa Horvat, prof.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr