KUĆNI RED

Autor: Unknown , 5. 2. 2020.

OBAVIJEST - PODSJETNIK

(Iz Kućnog reda škole)

Mole se roditelji učenika naše škole da strogo kontroliraju svoju djecu, da se u školi  ponašaju u skladu s Kućnim redom škole.

1. Obvezno nošenje školskih i papuča za dvoranu. Ne izlaženje u papučama iz školske zgrade.
  2. Čuvanje školske imovine, ne uništavanje školskog inventara.
  3. Kulturno korištenje sanitarija, čišćenje wc-a za sobom, racionalno korištenje wc papira, ne uništavati role papira, razmotavanjem papira po sanitarijama ili bacanjem cijelih rola u wc školjke.
  4. Kulturno ponašanje na školskom autobusu.
  5. Dolaziti u školu na vrijeme, ne zadržavati se u školi i oko škole
  6. Molim roditelje da kontroliraju kako im djeca dolaze obučena u školu (pristojno), a osobito da djevojčice ne dolaze našminkane, dugih, nalakiranih ili umjetnih noktiju, koji ih onemogućavaju u kvalitetnom radu i izvođenju pokusa. U slučaju da djevojčice dolaze našminkane ili s lakiranim dugim noktima u školi će od idućeg tjedna morati skidati šminku i rezati nokte. Doma mogu biti obučene i uređene kako im Vi kao roditelji dozvolite, ali u školi mora biti red.
  7.  Isto tako zabranjeno je i nošenje mobitela, jedino ako im učitelj kaže da donesu za potrebe nastave.

Molim Vas da kontrolirate djecu i omogućite im radnje u skladu s njihovim godinama, a sve za njihovo dobro.

U M. Subotici, 5.2.2020.                                            Đurđa Horvat, ravnateljica

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr