Zlatne želje 5.a

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 7. 4. 2020.

Želje su nešto što svi imamo. Da nam je samo prije mjesec dana  netko rekao da će nam zlatna ribica ispuniti želju bilo bi to putovanje, neka nova stvar, a danas je to ZDRAVLJE i druženje s prijateljima. Nakon što su pročitali lektiru Bajka o ribaru i ribici učenici 5.a razreda iz hrvatskog jezika dobili su zadatak da nacrtaju svoju zlatnu ribicu i da napišu koje želje žele da im ispuni. Uz pomoć naše knjižničarke Patricije Husajine nastala je kreativna i prekrasna e-knjiga Zlatne želje 5.a koju možete pogledati klikom na LINK.

Jedina želja u ovom  trenutku i blagdanu koji dolazi, Uskrsu, svi smo shvatili da to nis  stvari, puni stolovi hrane već pun stol onoga što nam je najbitnije i najvrijednije, a to je OBITELJ i PRIJATELJI.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr