Online pomoć u učenju

Autor: Magdalena Lipić, 22. 4. 2020.

ONLINE POMOĆ U UČENJU

- Projekt Zadaću napiši, jedinicu izbriši -

Dragi roditelji,

studenti Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu osmislili su online pomoć u učenju za učenike kojima online nastava predstavlja prepreku ili nije dostatna za usvajanje nastavnog sadržaja. Ujedno, ovo je i oblik pomoći roditeljima koji sa svojom djecom borave u samoizolaciji.

Za komunikaciju s učenicima i roditeljima koristit će se Skype, a učenici će dobivati materijale pomoću kojih mogu uvježbavati i ponavljati sadržaje.

Roditelji se za pomoć u učenju djetetu mogu javiti putem društvenih mreža projekta: Facebook profil, Instagram profil ili na mail zadacunapisi.jedinicuizbrisi@gmail.com

Putem Skype aplikacije otvorit će se 5 profila koji su vezni uz razred koji učenik pohađa:

1. I. razred OŠ – putem Skype profila Zadacu napisi 1
  2. II. razred OŠ – putem Skype profila Zadacu napisi 2
  3. III. razred OŠ – putem Skype profila Zadacu napisi 3
  4. IV. razred OŠ – putem Skype profila Zadacu napisi 4
  5. V. razred OŠ za učenje geografije, povijesti i prirode– putem Skype profila Zadacu napisi 5

Detaljnije o programu nalazi se u priloženom dokumentu.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr