Vijest

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 26. 5. 2020.

POSJETILI OŠ TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA

U utorak su OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotca posjetili općinski načelnik Valentino Škvorc i Mladen Lacković, načelnik Stožera civilne zaštite Općine Mala Subotica.

Zajedno s ravnateljicom Đurđom Horvat razgledali su uvjete rada Škole za odvijanje nastave učenika od 1. do 4. razreda u ovoj kriznoj situaciji.

Izrazili su zadovoljstvo s uvjetima rada u školi i zaključili da je škola uspjela ispoštovali sve propisane mjere zaštite djece u školi.

Bili su jako zadovoljni opremom i uređenjem školske zgrade. Tom prilikom ravnateljica je ponovno zahvalila predstavnicima Općine na izuzetnoj suradnji i pomoći u nabavi potrebne opreme.

Općina pokazuje veliko razumijevanje važnosti osiguravanja kvalitetnog školovanja djece te financira dio opreme škole kao i organizaciju izvannastvnih i izvanškolskih aktivnosti.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr