Autor: Unknown , 6. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Sretna sam da vas mogu pozdraviti na početku  nove školske godine  koja počinje  7.rujna 2020. prema objavljenom rasporedu. Ovakva godina ostat će u dugom sjećanju jer ove godine ne samo da ćemo se posvetiti odgoju i obrazovanju, već ćemo se udružiti u zajedničkoj brizi i borbi za očuvanje zdravlja i budućnosti svih nas.

Nadam se da ćemo sve probleme zajednički rješavati  i da ćemo se pridržavati svih mjera i uputa dobivenih od  MZO i HZJZ.

Svim učenicima, roditeljima i djelatnicima  sretan povratak u školu  te puno zdravlja u ovoj školskoj godini.

v.d. ravnateljice :

Manuela Stričak

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr