Dječji filantropski filmski festival

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 14. 3. 2017.

Glasajte za film Pričalice

U sklopu projekta Stvaranje filantropske kulture u Hrvatskoj naša škola se uključila i u Dječji filantropski filmski festival.

Ovim putem pozivamo sve vas da glasate za ovaj film i to tako da otvorite link PRIČALICE i ispod filma kliknete na palac koji označava lajk.

Film Pričalice govori o učenicama 8.razreda, Franki Benkus, Melani Dodlek, Gabrieli Ignac, Emi Rošanić i Renati Oršoš, koje već treću godinu odlaze u našu Područnu školu Držimurec-Strelec kako bi malim predškolcima čitale priče. Grupu je pokrenula pedagoginja naše škole Erminija Bektešević. Cilj im je da predškolci što bolje savladaju hrvatski jezik kako bi im bilo lakše kad krenu u školu. Naše volonterke su jako dobro prihvatili i vesele se svakom njihovom dolasku.

Autori filma su učenici 5. i 6. razreda, članovi medijske grupe: Ivana Bašek, Jana Držanić, Hana Jankulija, Erik Krčmar, Hana Halić, Julia Janković, Toni Horvat, Lovro Farkaš, Patrik Šoštarić, Mateja Toplek. Mentorice: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar.

Dječji filantropski filmski festival

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 14. 3. 2017.

Glasajte za film Pričalice

« Ožujak 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr