Likovno-literarni natječaj

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 13. 10. 2019.

Općinska knjižnica i čitaonica Marija Bistrica pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja treći puta zaredom, organizirala je "Malu ilirsku školu Ivan Krizmanić" čija je završnica održana 11. listopada 2019.

Ovogodišnja tema Likovno-literarnog natječaja bila je Ze(n)leni gaj.
Na natječaj je ukupno pristiglo 119 radova iz 19 škola iz cijele Hrvatske. Ukupno su dodijeljene 24 nagrade. Nagrađeni radovi tiskani su u prigodnom zborniku, uz popis svih učenika koji su se javili na natječaj.
U stručnom sudu bili su predsjednica Dubravka Težak, te Ivančica Tomorad,Anita Klemar, Ljiljana Cvetko i Ana Kaić Lacković.
Uz dodjelu nagrada održan je kulturno-umjetnički program učenika OŠ Marija Bistrica i Glazbene škole pri OŠ.
Učenici naše škole sudjelovali su u tom natječaju.U kategoriji 1. i 2. razreda OŠ učenica Zara Jevtić osvojila je 2. nagradu za haiku pjesmu (Jagode) mentor Štefanija Hajdarović. Nakon dodjele nagrada, medalja, zahvalnica i diploma za nagrađene učenike i njihove mentore organizirana je radionica foto hajga i demonstracija aikida.

Likovno-literarni natječaj

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 13. 10. 2019.

Ovogodišnja tema Likovno-literarnog natječaja bila je Ze(n)leni gaj.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr