Autor: Patricija Husajina, 17. 11. 2020.

U srijedu 18. studenoga 2020. obilježava se Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. U tom povodu učenici OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica i njihovi učitelji odali su poštovanje poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima i civilima iz Domovinskoga rata.

Učiteljica Povijesti Ivana Balent s učenicima sedmoga razreda uredila je pano u holu škole u spomen na tužnu obljetnicu pada hrvatskoga grada heroja.

Učitelj Povijesti Mario Šestak s učenicima osmoga razreda tradicionalno će zapaliti svijeće u dvorištu kako bi odali počast žrtvama Vukovara i Škabrnje.

Knjižničarka Patricija priredila je prigodni online letak. (klik na online letak)

U nastavku pročitajte tekst učitelja Marija Šestaka o događaju koji sutra obilježava 29. obljetnicu i koji ima posebno važnu ulogu u hrvatskoj povijesti uspostave samostalne i nezavisne demokratske države. Možete ga pročitati klikom na VIŠE.

Klikom na sliku otvara se galerija fotografija na Facebooku.

Autor članka: Sanja Posavec

Priloženi dokumenti:
VUKOVAR_i_Dan_sjecanja_na_zrtve_Domovinskog_rata.doc (32.50 KB)

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr