> Udžbenici

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za školsku godinu 2023./2024.

U dokumentima ispod teksta nalazi se popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala po razredima koji će se koristiti u školskoj godini 2023./2024.

Navedeni udžbenici financiraju se sredstvima iz Državnog proračuna i time su udžbenici besplatni. Škola će izvršiti narudžbu udžbenika za sve učenike. Učenici će udžbenike dobiti u školi prvi dan nastave.

Druge obrazovne materijale (radne bilježnice, likovnu mapu, tehničku kutiju, atlas) kupuje roditelj/staratelj. Sukladno tome bit će pripremljene izjave i suglasnosti koje će roditelji potpisati na početku nove školske godine 2023./2024.

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / www.os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr